Themes By Role (TBR) (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Administration theme
hu: Adminisztrációs smink

en: Use the administration theme when editing or creating content
hu: Az adminisztrációs smink használata a tartalmak létrehozása és szerkesztése során.
