Themes By Role (TBR) (7.x-1.5) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Defaults
id: Bawaan

en: Administration theme
id: Perwajahan untuk Administrasi

en: Use the administration theme when editing or creating content
id: Gunakan tema administratif saat menyunting konten
