Themes By Role (TBR) (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: Administration theme
is: Stjórnunarþema

en: By role
is: Eftir hlutverki
