Themes By Role (TBR) (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Administration theme
lv: Administrēšanas tēma

en: Use the administration theme when editing or creating content
lv: Izmantot administrēšanas tēmu, kad tiek izveidots vai rediģēts saturs
