Themes By Role (TBR) (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Administration theme
nl: Beheerthema

en: Use the administration theme when editing or creating content
nl: Het beheerthema gebruiken voor het bewerken of aanmaken van inhoud
