Themes By Role (TBR) (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Administration theme
pl: Skórka administracyjna

en: Use the administration theme when editing or creating content
pl: Wyświetlaj stronę z pomocą skórki administracyjnej w trakcie edycji lub tworzenia zawartości.

en: By role
pl: Przez rolę
