Themes By Role (TBR) (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Administration theme
fa: پوسته مدیریت

en: Use the administration theme when editing or creating content
fa: هنگام تدوین یا ایجاد محتوا از پوسته مدیریت استفاده شود
