Themes By Role (TBR) (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Defaults
pt: Predefinições

en: Administration theme
pt: Tema de administração

en: Use the administration theme when editing or creating content
pt: Utilizar o tema de administração aquando da criação ou edição de conteúdos
