Themes By Role (TBR) (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Defaults
ro: Implicite

en: Administration theme
ro: Temă administrare

en: Use the administration theme when editing or creating content
ro: Folosire temă de administrare la creare sau editare conţinut
