Themes By Role (TBR) (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: Administration theme
ru: Тема оформления административных страниц

en: Use the administration theme when editing or creating content
ru: Использовать административную тему при редактировании или создании материала

en: By role
ru: По ролям
