Themes By Role (TBR) (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Administration theme
sv: Administrationstema

en: Use the administration theme when editing or creating content
sv: Använd adminstrationstemat när du redigerar eller skapar innehåll.
