Themes By Role (TBR) (7.x-1.5) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Administration theme
ug: سېستىما باشقۇرۇش بېتى ئۇسلۇبى

en: Use the administration theme when editing or creating content
ug: مەزمۇن يازغان ۋە تەھرىرلىگەن ۋاقىتتا سېستىما باشقۇرۇش ئۇسلۇبىنى ئىشلىتىش.
