Themes By Role (TBR) (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Administration theme
bo: དོ་དམ་པའི་བརྗོད་གཞི

en: Use the administration theme when editing or creating content
bo: ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་དང་གསར་བཟོ་བྱེད་དུས་དོ་དམ་པའི་བརྗོད་གཞི་བེད་སྤྱོད་བྱེད་དགོས
