Themes By Role (TBR) (7.x-1.5) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Defaults
it: Impostazioni predefinite

en: Administration theme
it: Tema amministrazione

en: Use the administration theme when editing or creating content
it: Utilizza il tema di amministrazione in fase di creazione o modifica dei contenuti.
