Themes By Role (TBR) (7.x-1.5) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
no: Lagre innstillinger

en: The configuration options have been saved.
no: Innstillingene er lagret.

en: Defaults
no: Standardverdier

en: Administration theme
no: Utseendemal for administrasjon

en: Use the administration theme when editing or creating content
no: Bruk utseendemal for administrasjon under redigering av eksisterende innlegg eller når man oppretter nye
