Tcmb (7.x-2.4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Currency
ar: العملة

en: Euro
ar: اليورو

en: About
ar: حول

en: Not enabled
ar: غير مُفعّل
