Tcmb (7.x-2.4) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Currency
da: Valuta

en: Other settings
da: Andre indstillinger

en: Canadian Dollar
da: Canadiske dollar

en: About
da: Om

en: Australian Dollar
da: Australske dollar

en: Japanese Yen
da: Yen

en: Swiss Franc
da: Schweizerfranc

en: Danish Krone
da: Danske kroner

en: Norwegian Krone
da: Norske kroner

en: Swedish Krona
da: Svenske kronar

en: Not enabled
da: Ikke aktiveret

en: Currency settings
da: Valutaindstillinger

en: Russian Ruble
da: Russiske Rubler
