Tcmb (7.x-2.4) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Currency
fi: Valuutta

en: Canadian Dollar
fi: Kanadan dollari

en: About
fi: Tietoja

en: Australian Dollar
fi: Australian Dollari

en: Japanese Yen
fi: Japanin yen

en: Swiss Franc
fi: Sveitsin frangi

en: Danish Krone
fi: Tanskan kruunu

en: Norwegian Krone
fi: Norjan kruunu

en: Swedish Krona
fi: Ruotsin kruunu

en: Not enabled
fi: Ei käytössä

en: Currency settings
fi: Valuutta-asetukset

en: Currency Settings
fi: Valuutta-asetukset

en: Kuwaiti Dinar
fi: Kuwaitin dinaari

en: Romanian Leu
fi: Romanian leu

en: Russian Ruble
fi: Venäjän rupla
