Tcmb (7.x-2.4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Other settings
he: הגדרות אחרות

en: Euro
he: יורו

en: About
he: אודות

en: Not enabled
he: לא מאופשר

en: Currency settings
he: הגדרות מטבע
