Tcmb (7.x-2.5) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Currency
hr: Valuta

en: About
hr: Opis

en: Not enabled
hr: Nije omogućeno

en: Selling
hr: Prodaja

en: Currency settings
hr: Postavke valuta
