Tcmb (7.x-2.5) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Currency
ja: 通貨

en: Other settings
ja: その他の設定

en: About
ja: アバウト

en: Not enabled
ja: 無効

en: Currency settings
ja: 通貨の設定
