Tcmb (7.x-2.5) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Currency
nl: Valuta

en: Other settings
nl: Andere instellingen

en: Canadian Dollar
nl: Canadese Dollar

en: About
nl: Over

en: Australian Dollar
nl: Australische Dollar

en: Japanese Yen
nl: Japanse Yen

en: Swiss Franc
nl: Zwitserse Frank

en: Danish Krone
nl: Deense Kroon

en: Norwegian Krone
nl: Noorse Kroon

en: Swedish Krona
nl: Zweedse Kroon

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: Currency settings
nl: Valuta-instellingen

en: E.g., @today
nl: Bijv.: @today
