Tcmb (7.x-2.5) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Currency
ro: Monedă

en: About
ro: Despre

en: Not enabled
ro: Nu este activat

en: Currency settings
ro: Setări monedă
