Tcmb (7.x-2.5) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Currency
uk: Валюта

en: Other settings
uk: Інші налаштування

en: Euro
uk: Євро

en: Canadian Dollar
uk: Канадський долар

en: About
uk: Про модуль

en: Australian Dollar
uk: Австралійський долар

en: Japanese Yen
uk: Японська єна

en: Swiss Franc
uk: Швейцарський франк

en: Danish Krone
uk: Данська крона

en: Norwegian Krone
uk: Норвезька крона

en: Swedish Krona
uk: Шведська крона

en: Not enabled
uk: Вимкнено

en: Currency settings
uk: Налаштування валюти

en: Currency Settings
uk: Параметри валют

en: Kuwaiti Dinar
uk: Кувейтський динар

en: Romanian Leu
uk: Румунський лей

en: Russian Ruble
uk: Московський рубль

en: Bulgarian Lev
uk: Болгарський лев
