Tcmb (7.x-2.6) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: Save
be: Захаваць

en: 1 year
be: 1 год

en: About
be: Аб

en: Not enabled
be: Ня ўключаны
