Tcmb (7.x-2.6) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: Other settings
bo: སྒྲིག་འགོད་གཞན།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Not enabled
bo: ནུས་ལྡན་དུ་བཟོས་མེད
