Tcmb (7.x-2.6) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Currency
ca: Moneda

en: Save
ca: Desa

en: 3 months
ca: 3 mesos

en: 6 months
ca: 6 mesos

en: 1 year
ca: 1 any

en: About
ca: Detalls

en: Not enabled
ca: No habilitat

en: Currency settings
ca: Paràmetres de moneda
