Tcmb (7.x-2.6) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Currency
de: Währung

en: Save
de: Speichern

en: 3 months
de: 3 Monate

en: 6 months
de: 6 Monate

en: 9 months
de: 9 Monate

en: 1 year
de: 1 Jahr

en: Other settings
de: Andere Einstellungen

en: Canadian Dollar
de: Kanadischer Dollar

en: About
de: Über

en: Australian Dollar
de: Australischer Dollar

en: Japanese Yen
de: Japanischer Yen

en: Swiss Franc
de: Schweizer Franken

en: Danish Krone
de: Dänische Krone

en: Norwegian Krone
de: Norwegische Krone

en: Swedish Krona
de: Schwedische Krone

en: Not enabled
de: Nicht aktiviert

en: Currency settings
de: Währungseinstellungen

en: Currency Settings
de: Währungseinstellungen

en: Kuwaiti Dinar
de: Kuwait-Dinar

en: Romanian Leu
de: Rumänischer Leu

en: Russian Ruble
de: Russischer Rubel

en: Bulgarian Lev
de: Bulgarisch Lev

en: Configure other settings.
de: Konfigurieren anderer Einstellungen.
