Tcmb (7.x-2.6) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Currency
hu: Pénznem

en: Save
hu: Mentés

en: 3 months
hu: 3 hónap

en: 6 months
hu: 6 hónap

en: 1 year
hu: 1 év

en: Other settings
hu: Egyéb beállítások

en: Euro
hu: Euró

en: Canadian Dollar
hu: Kanadai dollár

en: About
hu: Leírás

en: Australian Dollar
hu: Ausztrál dollár

en: Japanese Yen
hu: Japán jen

en: Swiss Franc
hu: Sváci frank

en: Danish Krone
hu: Dán korona

en: Norwegian Krone
hu: Norvég korona

en: Swedish Krona
hu: Svéd korona

en: Not enabled
hu: Nincs engedélyezve

en: Currency settings
hu: Pénznem beállításai

en: American Dollar
hu: Amerikai dollár

en: Kuwaiti Dinar
hu: Kuvaiti dinár

en: Romanian Leu
hu: Román lej

en: Russian Ruble
hu: Orosz rubel
