Tcmb (7.x-2.6) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Currency
lv: Valūta

en: Save
lv: Saglabāt

en: 3 months
lv: 3 mēneši

en: 6 months
lv: 6 mēneši

en: 9 months
lv: 9 mēneši

en: 1 year
lv: 1 gads

en: About
lv: Par

en: Not enabled
lv: Nav iespējots

en: Currency settings
lv: Valūtas uzstādījumi
