Tcmb (7.x-2.6) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Currency
mr: चलन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: 3 months
mr: ३ महिने

en: 6 months
mr: ६ महिने

en: 9 months
mr: ९ महिने

en: 1 year
mr: १ वर्ष
