Tcmb (7.x-2.6) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Currency
pl: Waluta

en: Save
pl: Zapisz

en: 3 months
pl: 3 miesiące

en: 1 year
pl: 1 rok

en: Other settings
pl: Inne ustawienia

en: Canadian Dollar
pl: Dolar kanadyjski

en: About
pl: O stronie

en: Australian Dollar
pl: Dolar australijski

en: Japanese Yen
pl: Jen japoński

en: Swiss Franc
pl: Frank szwajcarski

en: Danish Krone
pl: Korona duńska

en: Norwegian Krone
pl: Korona norweska

en: Swedish Krona
pl: Korona Szwedzka

en: Not enabled
pl: Nie włączony

en: Currency settings
pl: Ustawienia walut

en: Kuwaiti Dinar
pl: Dinar Kuwejtu

en: Romanian Leu
pl: Lej rumuński

en: Russian Ruble
pl: Rubel rosyjski
