Tcmb (7.x-2.6) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: Currency
pt: Moeda

en: Save
pt: Guardar

en: 3 months
pt: 3 meses

en: 6 months
pt: 6 meses

en: 9 months
pt: 9 meses

en: 1 year
pt: 1 ano

en: Other settings
pt: Outras opções

en: Canadian Dollar
pt: Dólar Canadiano

en: About
pt: Sobre

en: Australian Dollar
pt: Dólar Australiano

en: Japanese Yen
pt: Yen Japonês

en: Swiss Franc
pt: Franco Suiço

en: Danish Krone
pt: Coroa Dinamarquesa

en: Norwegian Krone
pt: Coroa Norueguesa

en: Swedish Krona
pt: Coroa Sueca

en: Not enabled
pt: Inativo

en: Currency settings
pt: Definições de moeda

en: Kuwaiti Dinar
pt: Dinar do Kuwait

en: Romanian Leu
pt: Leu Romeno

en: Russian Ruble
pt: Rublo Russo

en: Bulgarian Lev
pt: Lev Búlgaro
