Tcmb (7.x-2.7) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Import
bn: আমদানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Not enabled
bn: অকার্যকর
