Tcmb (7.x-2.7) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Currency
cs: Měna

en: Save
cs: Uložit

en: 3 months
cs: 3 měsíce

en: 6 months
cs: 6 měsíců

en: 1 year
cs: 1 rok

en: About
cs: Popis

en: Not enabled
cs: Nepovolen

en: Currency settings
cs: Nastavení měny
