Tcmb (7.x-2.7) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: 3 months
gu: ૩ મહિના

en: 9 months
gu: ૯ મહિના

en: 1 year
gu: ૧ વર્ષ

en: About
gu: વિશે

en: Not enabled
gu: સક્રિય નથી
