Tcmb (7.x-2.7) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Import
hi: आयात करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: 3 months
hi: 3 महीने

en: 6 months
hi: 6 महीने

en: 9 months
hi: 9 महीने

en: 1 year
hi: १ वर्ष

en: Euro
hi: यूरो

en: About
hi: के बारे में

en: Currency settings
hi: मुद्रा सेटिंग्स
