Tcmb (7.x-2.7) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Currency
id: Mata uang

en: Import
id: Impor

en: Save
id: Simpan

en: About
id: Tentang

en: Australian Dollar
id: Dollar Australia

en: Not enabled
id: Tidak aktif

en: Currency settings
id: Pengaturan mata uang
