Tcmb (7.x-2.7) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Import
ku: هاوردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: About
ku: دەربارە

en: Not enabled
ku: چالاک نەکراوە
