Tcmb (7.x-2.7) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Currency
lt: Valiuta

en: Import
lt: Importuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Other settings
lt: Kiti nustatymai

en: About
lt: Apie

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: Currency settings
lt: Valiutos nuostatos
