Tcmb (7.x-2.7) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: Currency
oc: Devisa

en: Import
oc: Importar

en: Save
oc: Enregistrar

en: 3 months
oc: 3 meses

en: 6 months
oc: 6 meses

en: 9 months
oc: 9 meses

en: 1 year
oc: 1 an

en: About
oc: A prepaus

en: Not enabled
oc: Pas activat
