Tcmb (7.x-2.7) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Currency
sv: Valuta

en: Import
sv: Importera

en: Save
sv: Spara

en: 1 year
sv: 1 år

en: Other settings
sv: Andra inställningar

en: About
sv: Om

en: Australian Dollar
sv: Australiensiska dollar

en: Japanese Yen
sv: Japanska Yen

en: Swiss Franc
sv: Schweizisk Franc

en: Danish Krone
sv: Danska kronor

en: Swedish Krona
sv: Svenska kronor

en: Not enabled
sv: Ej aktiverat

en: Currency settings
sv: Valutainställningar
