Tcmb (7.x-2.7) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Import
af: Voer in

en: Save
af: Stoor

en: Not enabled
af: Nie geaktiveer nie
