Tcmb (7.x-2.7) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: About
az: Haqqında

en: Not enabled
az: Aktiv deyil
