Tcmb (7.x-2.7) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Currency
et: Valuuta

en: Import
et: Impordi

en: Save
et: Salvesta

en: 3 months
et: 3 kuud

en: 6 months
et: 6 kuud

en: 9 months
et: 9 kuud

en: 1 year
et: 1 aasta

en: Canadian Dollar
et: Kanada dollar

en: About
et: Programmist

en: Not enabled
et: Ei ole sisse lülitatud

en: Currency settings
et: Valuuta seaded
