Tcmb (7.x-2.7) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Import
eu: Inportatu

en: Save
eu: Gorde

en: About
eu: (r)i buruz

en: Not enabled
eu: Ezgaitua
