Tcmb (7.x-2.7) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Not enabled
hy: Ակտիվ չի
