Tcmb (7.x-2.7) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
jv: Urip

en: Import
jv: Ngimpor

en: Save
jv: Simpen

en: About
jv: Ngenani

en: Not enabled
jv: Ora bisa
