Tcmb (7.x-2.7) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Import
km: នាំចូល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: About
km: អំពី

en: Not enabled
km: មិន​បាន​​បើក
