Tcmb (7.x-2.7) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Currency
sk: Mena

en: Import
sk: Importovať

en: Save
sk: Uložiť

en: 3 months
sk: 3 mesiace

en: 6 months
sk: 6 mesiacov

en: 9 months
sk: 9 mesiacov

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Other settings
sk: Ostatné nastavenia

en: About
sk: Informácie o

en: Not enabled
sk: Nie je povolené

en: Selling
sk: Predaj

en: Currency settings
sk: Nastavenia Meny
